Başhekim Mesajı

Değerli Websitemiz Ziyaretçileri;


Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, Yeni binamızda tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın da bu heyecanı tüm benlikleriyle yaşadıklarına inanıyor ve güveniyorum. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastane olmak istiyoruz. Hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz. 

Bu amaçla hastanemizde pek çok yenilik yaptık.  polikliniklerimizde sizlerin daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Siz değerli hastalarımızın memnuniyetinin artması, bu çalışmalarımızda bizler için en büyük güç olacaktır.

Bu çalışmalarımızı sizlerle paylaşabilmek için en önemli unsurlardan biri olan hastanemiz Web sitesini yeniledik. Yeni yüzümüzle karşınıza çıkıyor ve Web sitemizi beğeneceğinizi umuyoruz.

Hastalıkta ve Sağlıkta hep yanınızdayız. Acil şifalar dilerim.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi İAGB Uzaktan Eğitim Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık